هدایا و محصولات تبلیغاتی

جادویی به نام هدیه !

هدیه دادن یکی از راه‌های مقرون به‌صرفه برای ایجاد حس مشارکت و ایجاد روابط ارزشمند است. شاید بتوان گفت که هدایای تبلیغاتی یکی از مهمترین عوامل جلب توجه مشتری است که می تواند اثر زیادی در بخاطر سپردن محصول یا خدمات داشته باشد. بنابراین انتخاب صحیح نوع هدیه تبلیغاتی، بکار گیری خلاقیت در طراحی آن و مرتبط بودن آن با محصول یا خدمات مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است. ارائه هدیه ای خلاق که مخاطب را به هیجان آورد، باعث خوشنودی مخاطب و پیدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کننده در او می گردد. هدایای تبلیغاتی میتوانند در ابتدای هر سال یا به مناسبت های گوناگون ارائه شوند. از آنجاییكه تأثیر گذاری هدایا و مدت زمان استفاده از آنها معمولاً زیاد است شركت ها و سازمان ها در پی تهیه هدایای مناسب در سطوح متفاوت برای مشتریان خود بر می آیند به همین روی کانون تبلیغات توسعه با تأسیس واحد تخصصی هدایا و محصولات خاص تبلیغاتی بر آن است تا با تولید و گرد آوری زیباترین و متنوع ترین هدایا و محصولات تبلیغاتی در بالاترین سطوح کیفیت، نیازهای تبلیغاتی فعالان اقتصادی را بر آورده نماید.
1- ساک دستی  2- فلش و رم ریدر  3- لیوان  4-کلاه  5- سررسید  6- تقویم  7- دفتر تلفن  8-کیف ( اداری، پولی، لپ تاپ )  9- سرکلیدی  10- خودکار ، روان نویس و خود نویس  11- ساعت ( دیواری، رومیزی و مچی ) 
12- پرچم  13- تندیس و لوح تقدیر  14- جاکارتی  15- تی شرت و لباس کار 16- ست چرم  17- دفترچه تبلیغاتی18- خط کش تبلیغاتی 19- بادکنک تبلیغاتی  20- کتاب های نفیس ( اشعار، تصاویر و ... )  21- ست رو میزی 
22- ارگانایزر  23- آفتابگیر تبلیغاتی

نمونه کارها