فناوری اطلاعات و ارتباطات

لذت تجربه حضور آنلاین و موثر در فضای گسترده و پرهیجان مجازی

رشد فرهنگ استفاده از اینترنت و فناوری اطلاعات و گسترش زیر ساخت های مرتبط، بالارفتن هزینه های عملیاتی شرکت ها و اثبات اثرگذاری اینترنت به عنوان یک رسانۀ برتر بازاریابی، دنیای مجازی را به یک فضای تبلیغاتی هیجان انگیز تبدیل کرده است. واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات کانون تبلیغات توسعه به کمک متخصصین زبدۀ خود توانسته است تمامی خدمات موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را با بالاترین کیفیت و بروزترین تکنیک های برنامه نویسی به مشتریان خود عرضه نماید.

امروزه با رشد فزاینده ارتباطات مجازی و نقش غیر قابل انکار آن در دنیای تجارت، تجهیز شرکت ها به وب سایت الکترونیکی یک ضرورت تلقی می گردد. همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبليغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جويی در همه منابع، به وسیله یک وب سایت انجام پذیر است. این کانون در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردهایی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت و آنها را در رقابت با سایر رقبای تجاری خود پیش خواهد انداخت.

یکی دیگر از ابزارهای نوین تبلیغاتی، سی دی های مالتی مدیا می باشد. این سی دی ها بر خلاف کاتالوگ ها و بروشورهای چاپی هیچگونه محدودیتی برای حجم اطلاعات و دسترسی ندارند. بنابراین یک ابزار بسیار مناسب و با کارایی بالا برای تبلیغات محسوب می گردند.

هیچ فعالیتی در حال حاضر بدون بهره گیری از خدمات ارتباطی نوین، بهره وری نخواهد داشت. تبلیغات الکترونیکی مهم ترین و بارزترین تفاوت بین دنیای امروز و دنیای دیروز است. از دیگر ابزارهای نسل جدید ارتباطات، تبلیغات از طریق تلفن همراه است. امروزه شرکت های موفق، ارسال پیامک را به عنوان تکنولوژی نوینی برای ارائه سرویس بهتر به مشتریان به کار می گیرند. در نتیجه این تفکر، ارائه خدمات متنوع به مشتریان به سهولت میسر بوده و شرکت ها می توانند با مشتریان بالفعل و بالقوه خود به راحتی، به سرعت و به صورت گسترده ارتباط برقرار کنند.
1- طراحی، برنامه نویسی، راه اندازی و تامین محتوا و بروز رسانی انواع وب سایت  2- طراحی و تولید انواع سی دی های چند رسانه ای ( کاتالوگ مجازی محصولات و خدمات )
3- خدمات پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی ( ارسال + ارائه و راه اندازی پنل و خط اختصاصی )  4- مشاوره حضور موثر در شبکه های اجتماعی مجازی و ایجاد و تامین محتوای آنها 
5- طراحی و تولید انواع اپلیکیشن موبایل

 

نمونه کارها