عکاسی حرفه ای

نقطه وصل دانش و اندیشه و احساس

عکاسی دارای سه جنبه علمی، صنعتی و هنری است . به عنوان یک پدیده علمی متولد شد، به عنوان یک صنعت گسترش یافت و به عنوان یک هنر بی بدیل تثبیت شد. عکاسی یکی از تاثیر گذارترین عوامل در ایجاد جذابیت و یکی از عناصر بصری کلیدی برای تولید محتوای اثربخش است. از این رو آتلیه عکاسی کانون تبلیغات توسعه با بهره گیری از عکاسان حرفه ای و مجرب، با درک و شناخت صحیح از نور و مزایای استفاده موثر از نورپردازی در آثار و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و لوازم عکاسی، توان ارائه و خلق زیباترین عکسها را دارا میباشد. امروزه اهميت و تاثير عكسهاي موفق در معرفي و اثرگذاري مناسب بروي مخاطبان بر كسي پوشيده نيست و عنصر عكس به عنوان محور اصلي طرح هاي تبليغاتي به شمار مي رود. عكس های حرفه ای بايد داراي ايده و فرمي ملموس براي ترجمه محتوا باشند به شكلي كه موضوع براي مخاطب كاملا آشكار و نمايانگر باشد. تهیه و استفاده ازعكسهاي خلاق و با كيفيت باعث مطرح شدن بیش از پیش نام یک شرکت و محصولات آن در سطح جهانی می گردد.

1- عکاسی تبلیغاتی (عکاسی از سوژه های مورد نظر ( کالا یاخدمات ) جهت تبلیغ، رونق دادن به فروش و آگاه کردن مردم )  2- عکاسی صنعتی ( عکاسی از فرایندهای تولید، محصولات، کارخانه، کارکنان و تجهیزات )
3- عکاسی ماکرو ( عکاسی از نمای نزدیک و به طور معمول از سوژه های کوچک )  4- عکاسی خبری ( عکاسی از سوژه های خبری با هدف مستندسازی و انتقال پیامی خاص به مخاطب )
5- عکاسی پرتره و مدلینگ ( عکاسی از چهره انسان و مدل ها در زیر نور مسحور کننده )  6- عکاسی ورزشی ( عکاسی از صحنه های سریع و حساس ورزشی و ورزشکاران )
7- عکاسی معماری ( عکاسی از آثار معماری، ساختمان ها، نماهای داخلی و خارجی خانه ها، بناهای تاریخی و سازه ها ) 
8- عکاسی مناظر ( عکاسی از جهان پیرامون و چشم اندازها با یا بدون حضور انسان یا عناصر انسانی )  9- عکاسی طبیعت ( عکاسی از گیاهان، جانوران، کوهها یا صخره ها بدون هرگونه اثری از حضور انسان ) 
10- عکاسی شب ( عکاسی در فضای آزاد در ساعات شب )

 

نمونه کارها